Produkt dnia
Monitor energii  Engage Hub Classic
Monitor energii Engage Hub Classic
360,00 zł 292,68 zł
szt
Producenci

Instalacja fotowoltaiczna 2,6 kW + montaż

Dostępność: Skontaktuj się
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 15 214,23 zł 15214.23
Cena netto: 14 087,25 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

OFERTA BUDOWY DACHOWEJ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WRAZ Z MONTAŻEM

INSTALACJA O MOCY 2,6 kW

Instalacja spełnia wszystkie wymagania programu
PROSUMENT
Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie 40% dofinansowania.

Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych na domach jednorodzinnych
o powierzchni użytkowej nie przekraczającej 300 m2
objęty jest 8% stawką VAT.

 

 

W skład zestawu wchodzą:

  • Inwerter sieciowy firmy SAMIL POWER model SolarRiver 2600TL-S posiadający 5 lat standardowej gwarancji producenta z możliwością rozszerzenia do 25 lat. Inwerter opcjonalnie może posiadać wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest monitorowanie pracy instalacji z dowolnego miejsca za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo posiada on wbudowany rozłącznik DC, umożliwiający proste odłączenie od niego modułów fotowoltaicznych. Nasze inwertery pracują jako przyłączone są do sieci w różnych rejonach polski - posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane przez dystrybutorów energii elektrycznej.
  • 10 polikrystalicznych modułów fotowoltaicznych firmy WINAICO o mocy 260 W z 10-letnią gwarancją producenta na wyrób oraz 25-letnią gwarancją niezależnego towarzystwa ubezpieczeniowego na wydajność modułów. Moduły te posiadają 2-letnie ubezpieczenie na wypadek aktów wandalizmu, nieprzewidzianych uszkodzeń, itp. Istnieje możliwość rozszerzenia go o kolejne 8 lat.
  • Konstrukcja mocująca dla dachu krytego dachówką ceramiczną (aluminiowy profil do montażu modułów fotowoltaicznych - 10 odcinków po 2,05 metra, 18 haków do dachówki ceramicznej, wszystkie potrzebne klemy, śruby, nakrętki oraz łączniki szyn).
  • Okablowanie dedykowane do instalacji fotowoltaicznych oraz złącza szwajcarskiej firmy Multi-Contact (28 metrów kabla, 2 pary złączy).
  • Rozłącznik bezpiecznikowy po stronie AC, który należy podłączyć do istniejącej tablicy rozdzielczej. Rozłącznik DC został wbudowany w inwerter. W instalacji nie przewidziano ograniczników przepięć.

 

Cały zestaw wysyłany jest na miejsce montażu kurierem. Na palecie znajdują się moduły, inwerter oraz pudełko z okablowaniem i częściami konstrukcji mocującej. Profile z uwagi na swoją długość dostarczane są w tym samym terminie jako oddzielna paczka.

 

Zestaw o mocy 1,2 kW przygotowany do wysyłki - profile znajdują się w oddzielnej przesyłce.

 

Wymagana powierzchnia dachu dla standardowego rozmieszczenia modułów.
Istnieje możliwość rozmieszczenia modułów w innej konfiguracji, np. po dwóch stronach dachu.

 

 

Sprzedawane przez nas inwertery za dopłatą 200 zł brutto mogą być wyposażone we wbudowane moduły Wi-Fi. Pozwalają one na bieżąco śledzić produkcję energii elektrycznej za pośrednictwem internetu na komputerze lub smartphonie. W przypadku braku dostępnej sieci bezprzewodowej możliwe jest podłączenie inwertera do internetu za pomocą kabla lub poprzez sieci komórkową (GSM).

Powyżej znajdują się zrzuty z ekranu części dostępnych na portalu monitorującym informacji odnośnie jednej z zamontowanych przez naszą firmę instalacji. Można z nich odczytać min: aktualną, dzienną oraz całkowitą produkcję energii elektrycznej, temperaturę w pomieszczeniu z inwerterem czy napięcie na modułach fotowoltaicznych.

 

Jesteśmy dystrybutorem inwerterów firmy Samil Power, wykonujemy kompletne instalacje fotowoltaiczne. Gwarantujemy pełny serwis urządzeń oraz wszelką pomoc w trakcie montażu oraz w czasie eksploatacji.

Pracującą instalację fotowoltaiczną z inwerterem firmy Samil Power można obejrzeć w siedzibie naszej firmy.


Jeśli chcesz skorzystać z oferty dla instalatorów skontaktuj się z nami.

Prowadzimy szkolenia przygotowujące do montażu instalacji fotowoltaicznych.

info@petraenergia.pl

tel. 22 721 72 71

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl